Šķidruma gredzenu

liquid ringL sērija

Šķidruma gredzenveida vakuuma sūkņi un kompresori

Smagi ekspluatācijas apstākļi, kas raksturojas ar augstu mitrumu un pārsūknēšanas vides drēgnumu, veicina kaļķakmens nogulsnējumu rašanos un abrazīvā nodiluma parādīšanos, kā rezultātā vērā ņemami pasliktinās sūkņa ekspluatācijas raksturlielumi. Taču mūsu šķidruma gredzenveida sūkņi veiksmīgi tiek galā ar šīm problēmām. Augstas kvalitātes materiālu izmantošana – nerūsējošais tērauds un keramika – nodrošina lielisku drošumu un ekspluatācijas raksturlielumu pastāvīgumu vairāku darbības gadu garumā.

Uzticami un ekonomiski

Vairāku bloku L sērijas šķidruma gredzenveida vakuuma sūkņi un kompresori ir drošāki, salīdzinājumā ar sūkņiem ar moduļu konstrukcijām, kas ļauj vērā ņemami samazināt jūsu ekspluatācijas izdevumus.

Droši un vienkārši

Mūsu sūkņos uzstādītas koroziju izturīgas vārpstas no nerūsējošā tērauda. Tās darbojas droši un uzticami pat ekstremālos apstākļos, kas līdzinās tiem, kādi pieejami mitros tehniskajos procesos.

Kaļķakmens nogulsnējumu neesamība

Unikālais keramiskais pārklājums uz iekšējām L sērijas sūkņu korpusu virsmām novērš kaļķakmens nogulsnēšanos sūknī. Šāda pārklājuma priekšrocība: darbības gadi ar optimāliem darba raksturlielumiem un zemi ekspluatācijas izdevumi. Šķidruma gredzenveida sūkņu un kompresoru pielietojuma jomas: šķīdinātāju rekuperācija, centralizētās vakuuma sistēmas, sterilizācija ar tvaiku (autoklāvi), degazācija un destilācija, kaltēšanas sistēmas, cukura ražotnes u.t.t.

Šķidruma gredzenveida L sērijas sūkņu un kompresoru priekšrocības:  

  • Vairāku bloku konstrukcija
  • Lieliska izturība pret koroziju
  • Sūknī neuzkrājas kaļķakmens nogulsnējumi
  • Kontakta neesamība starp metāliskajām virsmām
  • Neliels šķidruma patēriņš
  • Pieejami modeļi, kas spēj izlaist caur sevi paaugstinātus šķidruma apjomus ar atsūknējamo gāzi (līdz 6 m3 stundā)
 

Comments are closed