Pūtēji un vakuuma sūkņi

ELMO RIETSCHLE: vakuuma sūkņi, kompresori, gaisa pūtēji

Uzņēmumu Elmo Rietschle dibināja koncerns Gardner Denver divu starptautisku uzņēmumu pārņemšanas un apvienošanas rezultātā: Nash Elmo un Rietschle Thomas. Apvienošanas rezultātā uzņēmums vēl vairāk paplašināja piedāvātā aprīkojuma diapazonu un spēj apmierināt gandrīz jebkāda procesa vajadzības, kur nepieciešams vakuums vai iesūknēšana.

Elmo Rietschle ražo gan klasiskās iekārtas: sausos un ar smērvielas recirkulāciju plākšņu-rotora vakuuma sūkņus, Ruts tipa divu rotoru sūkņus, ūdens cirkulācijas vakuuma sūkņus, gaisa virpuļpūtējus, centrbēdzes ventilatorus, kā arī ekskluzīvo un inovatīvo aprīkojumu: plākšņu-rotora vakuuma sūkņus ar caurteces smērvielu (īpaši agresīvām vidēm), sausos vītņsūkņus,  spīļu tipa vakuuma sūkņus un kompresorus. Papildus standarta izpildījumam, aprīkojums tiek ražots arī sprādziendrošā izpildē un tam ir ATEX sprādziendrošības sertifikāts.

Augstas veiktspējas rūpnieciskajiem procesiem mēs varam piedāvāt ūdens cirkulācijas sūkņus un kompresorus NASH, kuru darbības ātrums un pārmērīgais spiediens vairākas reizes pārsniedz analogu sniegumu.

Elmo Rietschle vakuuma sūkņu un kompresoru izvēles priekšrocības

Izlemjot iegādāties savām vajadzībām Elmo Rietschle vakuuma sūkni, kompresoru vai sistēmu uz to bāzes, mūsu pasūtītāji iegūst:

– Kolosālu veiksmīgu pieredzi vakuuma un kompresoru tehnikas radīšanā un ražošanā
– Vakuuma tehniku, kuru izstrādāja īpaši izmantošanai noteiktās ražošanas jomās
– Nozarē atzītu kvalitāti
– Servisa un garantijas apkopi pasūtītāja teritorijā
– Uzņēmuma pieredzējušie speciālisti personīgi sniegs konsultāciju aprīkojuma izvēlei un izmantošanai

iegādājoties Elmo Rietschle vakuuma tehniku, jūs iegūsiet pasaules standartu līmeņa aprīkojumu, drošu līdzekli vakuuma un spiediena radīšanai vairākiem gadiem.

Comments are closed