RENNER – skrūves

Skrūvju kompresora konstrukcija – divi rotori (skrūves), kas atrodas metāla korpusā. Viens no rotoriem ir vadītājs, otrais vadāmais. To savienojums ir saistīts pateicoties veidojumiem abu skrūvju korpusos (tapas un starpas). Darba procesā, nenotiek tiešs rotoru savienojums plānas eļļas plēvītes dēļ, kas atrodas starp tapām un starpām. Šāds konstruktīvs risinājums ļāva izveidot kompresoru, kam ir lēns darba elementu nodilums pie to biežas rotācijas. Pie tam izdevās iegūt augstu gaisa agregāta ražotspējas līmeni ar salīdzinoši nelielu izmēru.

RENNER_Kompressoren_08

Skrūves kompresori RENNER KOMPRESSOREN

1994.gadā dibinātā ģimenes biznesu darbojas spēcīga speciālistu komanda, kas koncentrējas uz skrūvju kompresoru iekārtu izstrādi un ražošanu. Renner gaisa kompresors ir unikāls cenas un kvalitātes kombinācijas piemērs. Šie kompresori demonstrē augstu drošības līmeni gan dzimtenē, Vācijā, tā arī visā Eiropā. Ilgs mūžs un viegla apkalpe, ko nodrošina šis kompresors, garantē tā popularitāti patērētāju vidū arī mūsu valstī.

Standarta kompresori RS 3-355

Ražīgums 0,46-50,70 м3/min. Eļļas piepildīts kompresors bez cauruļvadu un savienojuma elementiem.
Vairāk…

Plānas kompresori RS-TOP 3-15

Ražīgums 0,46-2,24 м3/min. Uzlabota šīs sērijas komplektācija, kas ļauj tos uzstādīt visnegaidītākajās vietās.
Vairāk…

Kompaktie kompresori RS-С 3-5

Ražīgums 460-860 L/min. Kompakts ar eļļu pildīts kompresora bloks nelielam saspiesta gaisa patēriņam, kas pilnībā izmanto visus šāda veida kompresoru priekšrocības.
Vairāk…

Ar mainīgo ražīgumu RSF 4-160

Ražīgums 0,48-22,9 м3/min ar enerģijas ietaupošo inverteru. Šie skrūvju kompresori ir īpaši paredzēti smagākiem ekspluatācijas nosacījumiem.
Vairāk…

Sausie spirālveida Scroll SL 4-30

Ražīgums 0,16-3,56 м3/min. Šie sausie kompresori ir paredzēti nepārtrauktai saspiestu gaisa piegādei.
Vairāk…

Bez eļļas kompresori RSW 18-120

ar ūdens izšļakstīšanu eļļošanai un ūdens dzesēšanas sistēmu – 100% bez eļļas. Ražīgums 3,10-20,60 м3/min. Konstruēti ekonomiskai ražošanai saspiestam gaisam bez eļļas.
Vairāk…

 

Comments are closed