GARDNER DENVER – skrūves

Skrūvju kompresora konstrukcija – divi rotori (skrūves), kas atrodas metāla korpusā. Viens no rotoriem ir vadītājs, otrais vadāmais. To savienojums ir saistīts pateicoties veidojumiem abu skrūvju korpusos (tapas un starpas). Darba procesā, nenotiek tiešs rotoru savienojums plānas eļļas plēvītes dēļ, kas atrodas starp tapām un starpām. Šāds konstruktīvs risinājums ļāva izveidot kompresoru, kam ir lēns darba elementu nodilums pie to biežas rotācijas. Pie tam izdevās iegūt augstu gaisa agregāta ražotspējas līmeni ar salīdzinoši nelielu izmēru.

Skrūvju kompresori GARDNER DENVER

Jau vairāk nekā 150 gadus Gardner Denver koncerns atrodas pasaules tirgū. Kam ir daudzas rūpnīcas, kas atrodas visā pasaulē, koncerns visur un vienmēr piedāvā saviem klientiem labākās un jaunākās savu inženieru izstrāde kompresoru jomā.
Kompresori GardnerDenver– tā ir perfekta cenu un kvalitātes kombinācija, īpaši kluss un ļoti ekonomisks. Balstoties uz daudzu gadu pieredzi, mūsu speciālisti veiksmīgi izmanto jaunākās attīstības tehnoloģijas, tāpēc jebkurš šī uzņēmuma skrūvju kompresors ir konkurētspējīgs, uzticams, un vienmēr pieprasīts.

Standarta eļļas skrūvju kompresori

Ražīgums 0,24-73,5 м3/min. Piepildīti ar eļļu, skrūvju bloks NK. Kompakts, kluss.
Vairāk…

Ar žāvētāju uz resiveri

Ražīgums 0,24-3,7 м3/min. Piepildīti ar eļļu, skrūvju bloks NK. Gatavs lietošanai, kas padara tos par ļoti ērti uzstādāmiem.
Vairāk…

Ar mainīgu ražīgumu

Ražīgums 0,48-22,9 м3/min ar enerģijas ietaupījuma inventāru. Piepildīts ar eļļu, skrūvju kompresija ar tiešu vai siksnu piedziņu. Kompresijas bloks NK.
Vairāk…

Bez eļļas kompresori

100% bez eļļas. Unikāla funkcionalitāte- viens kompresora elements ar ūdens iesmidzinājumu.
Vairāk…

Gardner Denver kompresori tiek izmantoti naftas, metāla, pārtikas, ķīmijas un citās rūpniecības jomās ar sarežģītiem vides apstākļiem, piemēram, augsta apkārtējās vides temperatūra vai gaiss, kas satur lielu putekļu daļiņu daudzumu.Gardner Denver skrūvju kompresori ietver vairākus tehnoloģiju risinājumus, kas tiek izmantoti tikai šī ražotāja aprīkojumā.

Un tagad plus pagarinātā 5 gadu garantija uz visu kompresoru – bezmaksas

5year_warranty

Comments are closed