Kompresori

Mūsu uzņēmums jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar vitņu kompresoru un iekārtu piegādi un apkalpošanu. Pie mums jūs vienmēr varat atrast kompresorus, kompresoru stacijas un to rezerves daļas.

Mūsu uzņēmums ir piegādātājs un pasaules vadošais kompresoru ražotāja – GARDNER DENVER koncerna-oficiālais pārstāvis. Mēs piegādājam pilnu kompresoru iekārtu spektru: virzuļu, skrūvju un rotoru kompresori, turbo kompresori, pārvietojamie, klusie, bez eļļas.

Virzuļu kompresori CP

Virzuļu kompresorus izmanto patēriņa un rūpniecības vajadzībām kā saspiesta gaisa avotu pie zema patēriņa.
Vairāk… un pārvietojamie…

Virzuļu kompresori MGF

Klusi un kompakti, atšķiras ar elegantu dizainu un augstu montāžas kvalitāti, kas padara tos par ļoti ērti uzstādāmiem tieši darbavietā.
Vairāk…

Skrūvju kompresori GD

Pasaules līderis skrūvju kompresoru ražošanā tieši rūpnieciskai izmantošanai, augstākā kvalitāte un modernas tehnoloģijas.
Vairāk…

Skrūvju kompresori Renner

100% vācu skrūvju kompresori ir kompakti, tie ir ar vienkāršu dizainu un uzticamību ekspluatācijā.
Vairāk…

Virzuļu kompresori Sauer

Augstspiediena virzuļu kompresori ir paredzēti darbiem, kam nepieciešams saspiests gaiss, inertā gāze vai dabas gāze.
Vairāk…

Rotora-plākšņu kompresori MATTEI

MATTEI ir atzīts līderis rotora plākšņu kompresoru ražošanā, kas nodrošina zemu saspiesta gaisa cenu, tam ir ilgs mūžs un augstas veiktspējas rādītāji.
Vairāk…

Virzuļu kompresori Holugt Sauer

Holugt Sauer piegādā kompresorus elpošanas (daivinga) balonu uzpildei, kā ari dabasgāzes (CNG) stacijas no privātām līdz kravas automasīnas autoparka vajadzībām.
Vairāk…

Turbo kompresori Cameron (Cooper) Compression

Cameron ir pasaulē atzīts centrbēdzes kompresoru ražošanas līderis jau vairāk nekā pusgadsimtu, kas piegādā augstas kvalitātes iekārtas visā pasaulē.
Vairāk…

 

Comments are closed